CREATING & HOSTING CAMPSITES

New Nomads is specialist in organisatie, exploitatie en uitvoer van grootschalig tijdelijk verblijf bij festivals en evenementen

Portfolio

Team

Jeroen Toonen

Directeur / eigenaar

jeroen@new-nomads.nl

Giel Pieren

Projectmanager

giel@new-nomads.nl

Raymond Maas

Projectmanager

raymond@new-nomads.nl

Sarah Leeuwenkamp

Projectmanager

sarah@new-nomads.nl

Koen Zwart

Junior Projectmanager

koen@new-nomads.nl

Hubert Bischoff

Projectmanager

hubert@new-nomads.nl

Marcia Stevens

Operations manager

marcia@new-nomads.nl

Contact

Stuur ons een bericht

New Nomads

Van Coothplein 41
4811 ND Breda
+31 (0) 6 41241274
info@new-nomads.nl
KVK 7958473
BTW B01.92485718NL