CREATING & HOSTING CAMPSITES

New Nomads is specialist in organisatie, exploitatie en uitvoer van grootschalig tijdelijk verblijf bij festivals en evenementen

Portfolio

Best Kept Secret

Decibel Outdoor

Defqon.1

Down The Rabbit Hole

Electric Daisy Carnival, Las Vegas

Indian Summer Festival

Liquicity Festival

Lowlands

Team

Jeroen Toonen

Directeur / eigenaar

jeroen@new-nomads.nl

Giel Pieren

Projectmanager

giel@new-nomads.nl

Raymond Maas

Projectmanager

raymond@new-nomads.nl

Sarah Leeuwenkamp

Projectmanager

sarah@new-nomads.nl

Koen Zwart

Projectmanager

koen@new-nomads.nl

Hubert Bischoff

Projectmanager

hubert@new-nomads.nl

Danielle 's Jongers

Projectmanager

danielle@new-nomads.nl

Marcia Stevens

Operations manager

marcia@new-nomads.nl

Contact

Stuur ons een bericht

New Nomads

Van Coothplein 41
4811 ND Breda
+31 (0) 6 41241274
info@new-nomads.nl
KVK 7958473
BTW B01.92485718NL